Cайт :: Talzem - Талалаївське Земляцтво Четвер, 28.03.2024, 19:12
Меню сайту
Форма входу
Пошук

 

 
***
 
 
 

     Бондаренко Олексій Іванович. Народився 28 березня 1957 року в селі Українське , Талалаївського району , Чернігівської області.
     З 1965 року навчався в школі села Українське . Після закінчення 8 класів, вступив до Конотопського професійно-технічного училища на спеціальність: слюсар по ремонту дизельних холодильних установок рефрижераторних потягів. По закінченню училища пішов служити в лавах Радянськой армії (1975-1977рр.) .
     По демобілізації з армії поїхав до міста Києва, де влаштувався на роботу в ДВРЗ слюсарем . З 1993 року звільнився з роботи на ДВРЗ і перейшов працювати в «Будівельне підприємство №3» столяром .
У зв’язку з кризою в 2009 році підприємство припинило своє існування.
     Зараз працюю на будівельному підприємстві «Ампир СВ» столяром. Родина : одружений, маю сина. Домашня адреса: м. Київ, проспект Правди, 68а, кв. 40.
Домашній телефон: 463-16-13
 
 
***
 
 

     Носовська (Прядка) Ольга Миколаївна
народилася 5 грудня 1952 в селищі Талалаївка. Батько, Прядка Микола Петрович, працював радіомонтером районного вузла радіозв’язку, кочегаром на хлібзаводі, помічником дизеліста та дизелістом нафтогазової бурової партії. Мати, Прядка Тетяна Опанасівна, працювала, майже до виходу на пенсію, в районній ощадній касі (спочатку - фінансовим інспектором, потім - касиром ).
    1 вересня 1960 року пішла до Талалаївської середньої школи, яку закінчила в 1970 році з золотою медаллю. Мала щастя навчатися в дуже дружному класі і в дуже гарних вчителів. Найщирішу подяку висловлюю першій вчительці Мироненко Таїсі Михайлівні, вчительці англійської мови Ткачовій Марії Степанівні (класному керівнику 8-10 класів), вчительці російської мови та літератури заслуженій вчительці України Кузьменко Євгенії Петрівні, вчительці географії Хоменко Катерині Андріївні, директору школи та вчителю астрономії Вовку Максиму Митрофановичу, класному керівнику 7 класу Ромашко Володимиру Івановичу, вчительці хімії Поповій Наталії Григорівні. Мені подобалися всі шкільні предмети (менше – співи та фізкультура), однак найулюбленішим - стала географія. Молода енергійна вчителька географії зуміла особливо зацікавити не тільки своїм предметом, а й захоплюючими походами та подорожами по рідному краю (з задоволенням відвідувала створений нею природничо-туристичний гурток, побувала в Путивлі, Чернігові, Києві, Одесі, Москві, Ленінграді). Я була постійним учасником олімпіад з географії різних рівнів, в 7-ому класі стала переможницею обласної олімпіади і в березні 1967 року взяла участь в республіканській, яка проводилася в Ялті. Тоді вперше побувала в Криму і побачила море.
    Часто пригадую світлі спогади дитинства... Мені дуже подобалася романтика сільського життя. На літніх канікулах часто бувала в маминих сестер в Королівщині, де з своїми двоюрідними братами та сестрами з великим задоволенням пасли корів, гусей, заготовляли корм худобі, листя з дерев шовковиці для шовкопрядів і багато читали. А в Храмове свято (28 серпня - Пречиста) дуже любила зустрічати гостей, з завмиранням серця слухала українські народні пісні за щедро накритими столами у садку. Визначною подією мого дитинства стало народження 7 жовтня 1960 року молодшої сестри, яку, за моїм бажанням, батьки назвали Аллою.
    В 1970 р. стала студенткою географічного факультету Київського університету ім. Т.Г. Шевченка, який закінчила за спеціальністю географ-метеоролог в 1975 р. з відзнакою. Мені пощастило навчатися в дуже гарних викладачів і в дружному колективі. Найщиріша подяка тодішньому декану геофаку і завідуючому нашою кафедрою Щербаню Михайлу Іллічу за передані нам глибокі знання зі спеціальності, за його вміння і старання сформувати нас особистостями, за намагання допомогти кожному визначитися з життєвою позицією. Великий вплив на моє професійне становлення мала Ромушкевич Валентина Іванівна – викладач синоптичної метеорології. Дякую за науку нашому землякові Кобзистому Павлу Івановичу, а також за цікаву поїздку з ним на зимову практику на високогірну метеорологічну станцію Карпат – Плай.
    Свою трудову діяльність розпочала за призначенням в серпні 1975 р в аеропорту «Київ» («Жуляни») на посаді авіаційного синоптика. В червні 1978 р. була переведена в Український гідрометеорологічний центр синоптиком з обслуговування прогнозами погоди керівних органів влади, галузей господарства, організацій, засобів масової інформації та населення, де працюю і донині на посаді провідного синоптика відділу метеорологічних прогнозів. Нагороджена Грамотами Українського гідрометцентру та Гідрометеорологічної служби України, знаком «Почесний працівник гідрометслужби України», та найвищою нагородою вважаю увагу і вдячність шанувальників моїх виступів в прямому ефірі на українському радіо з прогнозами погоди, про що свідчать чисельні листи радіослухачів зі щирими подяками (прозою та віршами).
    Моє життєве кредо – дарувати людям добро і робити добрішим навколишній світ. В житті понад усе ціную щирі спілкування з людьми, взаєморозуміння, поетичне слово.
    З 1975 р. заміжня. Вважаю, що в своєму житті виконала три головні завдання кожної людини: з чоловіком Леонідом Петровичем побудували дім, посадили сад і виростили трьох дітей (двох синів та дочку), які здобули вищу освіту, працюють за фахом. Сини одружені. У сім’ї старшого сина підростають дві дочки, в молодшого – син і дочка.
    Мала батьківщина має велике значення в моєму житті - я дякую їй за ту вузеньку стежку від батьківського порогу, яка вивела мене на широкі життєві дороги, за міцні шкільні знання, які стали базовими в житті. Кожне моє відвідування рідного краю – ніби ковток джерельної води у спеку, який додає нових фізичних і моральних сил.
    Діяльність Чернігівського земляцтва для мене має велике значення, тому що є острівцем рідної землі у столиці України, сприяє цікавим зустрічам і спілкуванню земляків, додає наснаги й оптимізму його членам, надає посильну допомогу малій батьківщині. Вважаю за необхідне подальшу діяльність нашого земляцтва акцентувати саме на районних осередках, надавати дієвішу допомогу молодим талантам Чернігівщини, продовжувати традицію щорічних загальних земляцьких зібрань.
***



Чопілко Тарас Григорович – аспірант та викладач кафедри футболу Національного університету фізичного виховання і спорту України, арбітр з футболу 2 категорії, арбітр з футзалу та пляжного футболу.
Народився 9 січня 1989 р., в селі Поповичка, Талалаївського району, Чернігівської області, єдина дитина в сім'ї. Батько - Григорій Олександрович, 1955 року народження, шофер. Мати - Ольга Миколаївна, 1955 року народження, вчитель.
В 1995 року пішов до 1 класу Поповичківської ЗОШ, де першою вчителькою була мама. В 1999 році перейшов до Болотницької ЗОШ, яку і закінчив 2006 році.
Cаме в середній школі захопився футболом, спочатку були районні змагання, а в 2003 вступив до Талалаївської районної дитячо-юнацької спортивної школи, в складі якої приймав участь в першості Чернігівської області з футболу серед ДЮСШ. Після закінчення Болотницької ЗОШ, навчався в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, спеціальність: тренер з футболу, викладач фізичного виховання (2006 – 2010 рр.), магістратура зі спеціальності: олімпійський та професійний спорт (2011 р.) м. Київ. В 2007 році закінчив школу футбольного арбітра «ім. Балакіна М.М.» при Федерації футболу м. Києва. В якості футбольного арбітра обслуговує матчі Першості та Кубку м. Києва (з 2008 р.), Чемпіонат України (з 2008 р.). Працював секретарем Комітету арбітрів, Федерації футболу м. Києва (2008 р.), інструктор зі спорту, МДЦ «Артек» (2009 р.), з 2010 року - викладач кафедри футболу Національного університету фізичного виховання і спорту України. З 2011 року аспірант, працює над дисертаційною роботою на тему: «Індивідуалізація спеціальної фізичної підготовки арбітрів високої кваліфікації». Сфера наукових інтересів - проблеми спеціальної підготовки футбольних арбітрів високої кваліфікації. Автор понад 10 наукових праць.
Нагороджений медаллю «95-річчя Федерації футболу м. Києва».
3.12.2011 р. одружився. Дружина - Надія Валеріївна, 1988 р. н.
Дом. тел.: (044) 526-45-55; E-mail: chopilko-taras@bigmir.net
 
 
АНКЕТА
члена Міжнародного товариства "Чернігівське земляцтво” в м. Києві
Прізвище, ім’я, по батькові
Число, місяць і рік народження
Місце народження
Школа, вчителі (хто найбільше запам'ятався і чому), захоплення в дитинстві, юності (гуртки, клуби, бібліотеки, туризм, творчість, спорт, художня самодіяльність інше), мрії (ким мріяли стати чи здійснилися мрії)
Освіта, наставники (коли, який навчальний заклад закінчили, хто мав найбільший вплив на професійне становлення і чому), професія
Трудова діяльність
Місце основної роботи (посада, назва установи, організації, адреса, телефон)
Науковий ступінь, військове звання
Творчі, наукові досягнення Нагороди, відзнаки
Що визначаєте у своєму житті найголовнішим
Членство в наукових та творчих спілках
Родина: (дружина, чоловік, діти, онуки)
Як часто доводиться відвідувати рідних, рідні місця на малій батьківщині
Чим допомогли (допомагаєте) рідному селу, місту, району, області, де народилися, проживали або працювали (у т.ч. й спонсорство) Що хотіли б зробити, допомогти?
Що міг би запропонувати для покращення діяльності земляцтва
Життєве кредо, захоплення
Улюблені: пісня, прислів’я, поговірка
Фото (бажано в цифровому форматі), додаткова інформація (за бажанням)
Домашня адреса, телефон, e-mail "___”____________20__ р.
 
Анкету заповнюють не лише члени земляцтва, а й ті, хто хотів би поповнити його ряди. Такі потім будуть внесені в основний спис0к членів Міжнародного товариства "Чернігівське земляцтво” в м. Києві. Заповнену анкету просимо надіслати на talzem@ukr.net
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Всього відповідей:
Друзі сайту
Дворец школьников Соломенского района
Статистика
Рейтинг@Mail.ru


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz